Sık Sorulan Sorular

Siparişinizde sıcak hava koşullarından etkilenecek ürünler varsa koli içinde ayrıca ısı yalıtım torbaları ve -30 derece buz aküleri ile birlikte gönderiyoruz.

Çikolata, Lokum, Cezerye, Akide Şekeri Çeşitlerimiz : 1 yıl

Lokum, Cezerye, Akide Şekeri çeşitlerimizi serin ve kuru bir ortamda, Helva çeşitlerimizi ise buzdolabında muhafaza ediniz. Çikolata Muhafaza Şartları: Serin ve kuru yerde +18,  +22 derecede muhafaza ediniz Güneş ışığı ile doğrudan temasta bırakmayınız.

Web sitemizde üye kaydı olmadan da siparişinizi verebilirsiniz. Üyelik zorunlu değildir.

Birçok ürünümüz günlük olup bazı ürünlerimiz gerekli olduğu için 2-3 günlük olabilir (Lokumların kıvamına gelebilmesi için 1-2 gün bekletilmesi gibi)

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının iznine tabi katkı maddelerinden gerekli oldukça kullanmaktayız.

Siparişiniz, saat 17.30’dan önce ödemenizin onaylanmasından sonra gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. İllere göre 1 ila 3 gün arasında teslimat yapılmaktadır. İllere göre teslimat sürelerini Gönderim ve Teslimat Bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Siparişlerinizin ödemesini, Kredi Kartı, Havale/EFT  Ödeme yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Evet , kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgiler sisteme kayıt edilmemektedir. Sistemimiz %100 güvenli çalışmaktadır.

Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine ise hediye göndermek istediğiniz kişinin bilgileriniz yazdığınız takdirde; fatura kesiliyor ve bizde kalıyor, hediyeniz ise irsaliye ile gönderilmektedir. Faturayı ayrıca adresinize karşı ödemeli gönderebiliriz.

Büyük bir titizlikle ve kaliteden asla taviz vermeyecek şekilde paketlenmektedir. Ayrıca sipariş aşamalarında kargo seçeneği bölümünde  “siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın”  kısmına hediye notunuz varsa yazabilirsiniz.

Zamanlı gönderimlerde; göndermek istediğiniz tarihi kargo seçenekleri kısmında “siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın” kısmına yazabilir veya müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

Fatura adresine kendi bilgilerinizi, Kargo adresine göndermek istediğiniz kişinin bilgilerini yazarak ödeme yapabilir, hediye gönderebilirsiniz.

Henüz diyabetik ürün çeşitlerimiz bulunmamaktadır.

Firmamız her zaman en iyiyi hedeflemekte ve siz değerli tüketicilerimizi her zaman daha iyiye ulaşmak için dinlemektedir. Firmamız ile ilgili her türlü şikayetlerinizi bize bildirmeniz size dolayısı ile bize katkı sağlayacaktır. Şikayetlerinizi satis@carsibasigurme.com adresine veya telefon ile bildirebilirsiniz.

Çarşıbaşı Gıda

BEDAVA
İNCELE